скачать фронт пейдж

:: Меню ::

Головна
Структура презентації
Побудова презентації
Створення презентації
Звичайний режим перегляду
Додавання нового слайду
Замітки доповідача
Режим слайдів
Режим структури
Зміст презентації
Підсумковий слайд
Майстер автозмісту
Імпорт структури
Сортувальник слайдів
Перестановка і копіювання слайдів
Додавання і видалення слайдів
Переміщення слайдів між презентаціями
Шаблон дизайну і колірна схема
Контрольна вправа
Підведення підсумків
Оформлення презентації
Форматування слайду
Шрифт, маркери і відступи абзаців
Текстові об'єкти
Переміщення і масштабування об'єктів
Редагування зразка слайду
Графічні об'єкти
Організаційна діаграма
Додавання оргдіаграми
Додавання і переміщення блоків
Форматування блоків
Контрольна вправа
Підведення підсумків
Публікація презентації
Публікація презентації
Параметри сторінки
Друк слайдів, заміток і структури
Перетворення в інші формати
Розробка слайд-фільма
Організація переходів
Анімація об'єктів
Утаєння слайду
Демонстрація слайд-фільма
Хронометраж
Запис мови диктора
Запуск слайд-фільма
Контрольна вправа
Підведення підсумків
Книга для гостей
   
Контакти
Добавити у вибране

:: Друзі ::


Посилання

:: Лічильники ::

= =

 

 

 

 

Все про Powerpoint

  Microsoft Powerpoint (повна назва — Microsoft Office Powerpoint) — це програма для створення і проведення презентацій, що є частиною Microsoft Office і доступна в редакціях для операційних систем Microsoft Windows і Mac OS.

Історія

Ідея Powerpoint з'явилася у Боба Гаськинса (Bob Gaskins), студента університету Берклі, який вирішив, що століття графічних інтерфех матеріалів, що наступило. У 1984 році Гаськинс приєднався до провальної компанії Forethought і найняв розробника Денніса Остіна (Dennis Austin). Боб і Денніс об'єднали зусилля і створили програму Presenter. Денніс створив оригінальну версію програми з Томом Рудкиним (Tom Rudkin). Пізніше Боб вирішив змінити ім'я на Powerpoint, яке і стало назвою кінцевого продукту.

У 1987 році вийшов Powerpoint 1.0 для Apple Macintosh. Він працював в чорно-білому кольорі. Незабаром з'явилися кольорові Macintosh і нова версія Powerpoint не змусила себе чекати. Програмне керівництво з першою редакцією було унікальне. Це була книга синього кольору в твердій палітурці. Компанія Forethought вважала, що це краще чим купа виконуваних файлів допомоги на комп'ютері і інструкцій в електронному вигляді. Але оновлення інструкції було необгрунтовано дороге. Ідея з подібними книгами була незабаром покинута.

Пізніше в 1987 році Forethought і її продукт були куплені Microsoft за 14 млн. $. У 1990 році вийшла версія для Windows. C 1990 року Powerpoint став стандартом в наборі програм Microsoft Office.

У 2002 році вийшла версія Powerpoint, яка не тільки була включена в пакет Microsoft Office XP, але також розповсюджувалася як окремий продукт. У нім з'явилися такі функції, як порівняння і змішення змін в презентації, можливість задавати шляхи анімації для індивідуальних форм, створення пірамідальних, радіальних і цільових діаграм, а також кругів Ейлера, панель завдань для перегляду і вибору об'єктів буфера обміну, захист презентації паролем, автоматична генерація фотоальбому, а також “розумні теги” для швидкого вибору формату тексту, скопійованого в презентацію.

Microsoft Powerpoint 2003 не сильно відрізняється від попередника. Він збільшує ефективність роботи в групі і тепер має можливість створення “Пакету для CD”, який легко дозволяє скопіювати презентацію з мультимедійним змістом і переглядача на компакт-диск диск.

Поточна версія Powerpoint 2007 превносит основні зміни в інтерфейс програми і збільшує графічні можливості.

Сумісність

 Powerpoint є частиною Microsoft Office. Це дозволило Powerpoint стати найбільш поширеною у всьому світі програмою для створення презентацій. Файли презентацій Powerpoint часто пересилаються користувачами програми на інші комп'ютери, що означає необхідну сумісність з ними програм конкурентів. Проте, оскільки Powerpoint має можливість підключення елементів інших застосувань через OLE, деякі презентації стають сильно прив'язаними до платформи Windows, що робить неможливим відкриття даних файлів, наприклад, у версії для Mac OS. Це привело до переходу на відкриті стандарти, такі як PDF і OASIS Opendocument.

Site friends:
Search:
Pages: [a] [b] [c] [d] [e] [f] [g] [h] [i] [j] [k] [l] [m] [n] [o] [p] [q] [r] [s] [t] [u] [v] [w] [x] [y] [z] [1] [2] [3] [4] [5] [6]
[ka](7) [kc](1) [ke](1) [ki](2) [kl](1) [ko](3) [kp](1) [kr](7) [ku](1) [kw](1)

 1. kapitaldon.com
  Esli vy ischete izobragheniya, tolyko neznayu kotoroe (u menya lichno takoe byvaet ocheny chasto), togda vy popali na nughnyy vam sayt!

 2. kaysonak.ru
  Besplatnoe razmeschenie statey o reklame.

 3. kadri.su
  Obєktivna іnformacіya pro rinok komercіynoї neruhomostі.

 4. karapuz.kr.ua
  Nash portal «Karapuz» sozdan dlya roditeley, dlya beremennyh, dlya teh kto planiruet beremennosty.

 5. kazmedia.su
  Sayt lyubiteley avtomobiley, motociklov, mopedov.

 6. kazarina.info
  Odesskiy Gorodskoy Portal - obyyavleniya, pogoda, novosti, nedvighimosty, avto, predpriyatiya, rabota, vakansii, pokupka, prodagha, magaziny i otdyh.

 7. kampanyamizvar.com
  Agentstvo Alyfa-grupp - O kadrovyh agentstvah.:: Наша кнопка ::

Отримати код:

Підтримайте наш сайт і розмістіть нашу кнопку на своєму ресурсі.


:: Реклама ::

Скачати безкоштовно програму Microsoft Front Page 2003
Розклад руху поїздів Сапсан Москва - СПБ
Біла кромка ПВХ
Ювенільний артрит
Чистка обличчя в Києві


:: Наш каталог ::

Автомобили Производство Наука и образование Домашний очаг Спорт Новости и СМИ Компьютеры Товары и услуги Отдых и развлечения Мобильники  Медицина и здоровье Бизнес и финансы Работа и заработок Непознанное Интернет Справки Общество и политика Культура и искусство Юмор -


 

 

 


Copyright ©